RSS
 

Archive for the ‘Kapituła’ Category

Ostatnie komentarze Kapituły

04 Oct

W sekcji ze scenariuszami pojawiła się trzecia i ostatnia część komentarzy Kapituły do prac tegorocznej edycji. Ich autorami są Michał Sołtysiak, Marysia Piątkowska, Marek Golonka i Dominika Stępień. Zapraszamy do lektury.

Wraz z ich publikacją kończy się dziewiętnasta edycja konkursu Quentin.

 
Comments Off on Ostatnie komentarze Kapituły

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Kolejne komentarze Kapituły

29 Sep

Druga porcja komentarzy Kapituły do prac konkursowych pojawiła się na stronie. Tym razem komentują Airis Kamińska, Jakub Osiejewski, Michał Smoleń i Paweł Bogdaszewski. Zapraszamy do lektury!

 
Comments Off on Kolejne komentarze Kapituły

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Pierwsze komentarze Kapituły

26 Sep

Opublikowaliśmy pierwszą porcję komentarzy Kapituły do prac konkursowych. Na pierwszy ogień uwagi od Aleksandry i Michała Mochockich, Adriana Skowronia i Tomasza Pudło. Dalsze komentarze – wkrótce. Zapraszamy do lektury.

 
Comments Off on Pierwsze komentarze Kapituły

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Zmiany w Kapitule

05 Jun

W tym roku mamy przyjemność ogłosić poszerzenie grona oceniającego prace konkursowe.

Do Kapituły dołączają:

 
Na ich stronach profilowych znajdziecie kryteria, zgodnie z którymi będą oceniać nadesłane scenariusze.

Sekretarzem Kapituły nadal pozostaje Michał Sołtysiak, a przewodniczącym – Tomasz Pudło. W tym roku oceniać nie będzie Mateusz Budziakowski.

 
Comments Off on Zmiany w Kapitule

Posted in Kapituła

 

Zamykamy osiemnastą edycję Quentina

03 Oct

Na stronach scenariuszy są już dostępne ostatnie komentarze do tegorocznych prac. Ich autorami są Aleksandra Mochocka, Mateusz Budziakowski i Marek Golonka.

Wraz z zakończeniem osiemnastej edycji Konkursu Quentin Kapitułę opuszczają Artur Ganszyniec, Paweł Jasiński oraz Mateusz Wielgosz. Dziękujemy im za całość ich pracy na rzecz konkursu.

 
Comments Off on Zamykamy osiemnastą edycję Quentina

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Startuje XVIII edycja Quentina

11 Mar

W tym roku nasz konkurs osiąga pełnoletniość. Pozostało ponad 160 dni, by dostarczyć nam scenariusze. Ostateczny termin to 21 sierpnia 2016.

W tym roku przewodniczącym Kapituły został Tomasz Pudło, natomiast sekretarzem – Michał Sołtysiak. Miejsce rotacyjne zajął zeszłoroczny zwycięzca, Marek “Planetourist” Golonka. Jego wytyczne do oceniania znajdziecie tutaj. Read the rest of this entry »

 
Comments Off on Startuje XVIII edycja Quentina

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Profile Kapituły w komplecie

08 Apr

Na stronie Kapituły można się już zapoznać ze wszystkimi profilami oceniających prace w XVII edycji. Szczególnie zwracamy uwagę na nowe osoby – Aleksandrę Mochocką, Michała Laskowskiego i Dawida Szymańskiego.

 
 

Pierwsza partia komentarzy

13 Sep

Rozpoczynamy publikację tegorocznych komentarzy.

Możecie już zapoznać się z wrażeniami z lektury scenariuszy w wykonaniu Pawła Jasińskiego, Jakuba Osiejewskiego, Tomasza Pudło i Michała Sołtysiaka.

Z ich komentarzami możecie się zapoznać na stronach poświęconych poszczególnym scenariuszom z tej edycji. Za tydzień opublikujemy komentarze kolejnych jurorów.

Was zachęcamy do dyskusji o scenariuszach i Quentinie na naszym forum.

 
 

Wywiad z Łukaszem Fedorowiczem

17 Jan

Na stronie gry-fabularne.pl pojawił się krótki wywiad z Łukaszem Fedorowiczem. Zapraszamy!

 
 

Łukasz Fedorowicz – profil jurora

10 Jan

Czasu jeszcze dużo, ale zegar już tyka. Zostało 202 dni na napisanie prac, które w tym roku będzie oceniał Zwycięzca XV edycji – Łukasz Fedorowicz. Prezentujemy jego profil.