RSS
 

Archive for the ‘Kapituła’ Category

Zmiany w Kapitule

05 Jun

W tym roku mamy przyjemność ogłosić poszerzenie grona oceniającego prace konkursowe.

Do Kapituły dołączają:

 
Na ich stronach profilowych znajdziecie kryteria, zgodnie z którymi będą oceniać nadesłane scenariusze.

Sekretarzem Kapituły nadal pozostaje Michał Sołtysiak, a przewodniczącym – Tomasz Pudło. W tym roku oceniać nie będzie Mateusz Budziakowski.

 
Comments Off on Zmiany w Kapitule

Posted in Kapituła

 

Zamykamy osiemnastą edycję Quentina

03 Oct

Na stronach scenariuszy są już dostępne ostatnie komentarze do tegorocznych prac. Ich autorami są Aleksandra Mochocka, Mateusz Budziakowski i Marek Golonka.

Wraz z zakończeniem osiemnastej edycji Konkursu Quentin Kapitułę opuszczają Artur Ganszyniec, Paweł Jasiński oraz Mateusz Wielgosz. Dziękujemy im za całość ich pracy na rzecz konkursu.

 
Comments Off on Zamykamy osiemnastą edycję Quentina

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Startuje XVIII edycja Quentina

11 Mar

W tym roku nasz konkurs osiąga pełnoletniość. Pozostało ponad 160 dni, by dostarczyć nam scenariusze. Ostateczny termin to 21 sierpnia 2016.

W tym roku przewodniczącym Kapituły został Tomasz Pudło, natomiast sekretarzem – Michał Sołtysiak. Miejsce rotacyjne zajął zeszłoroczny zwycięzca, Marek “Planetourist” Golonka. Jego wytyczne do oceniania znajdziecie tutaj. Read the rest of this entry »

 
Comments Off on Startuje XVIII edycja Quentina

Posted in Kapituła, Konkurs

 

Profile Kapituły w komplecie

08 Apr

Na stronie Kapituły można się już zapoznać ze wszystkimi profilami oceniających prace w XVII edycji. Szczególnie zwracamy uwagę na nowe osoby – Aleksandrę Mochocką, Michała Laskowskiego i Dawida Szymańskiego.

 
 

Pierwsza partia komentarzy

13 Sep

Rozpoczynamy publikację tegorocznych komentarzy.

Możecie już zapoznać się z wrażeniami z lektury scenariuszy w wykonaniu Pawła Jasińskiego, Jakuba Osiejewskiego, Tomasza Pudło i Michała Sołtysiaka.

Z ich komentarzami możecie się zapoznać na stronach poświęconych poszczególnym scenariuszom z tej edycji. Za tydzień opublikujemy komentarze kolejnych jurorów.

Was zachęcamy do dyskusji o scenariuszach i Quentinie na naszym forum.

 
 

Wywiad z Łukaszem Fedorowiczem

17 Jan

Na stronie gry-fabularne.pl pojawił się krótki wywiad z Łukaszem Fedorowiczem. Zapraszamy!

 
 

Łukasz Fedorowicz – profil jurora

10 Jan

Czasu jeszcze dużo, ale zegar już tyka. Zostało 202 dni na napisanie prac, które w tym roku będzie oceniał Zwycięzca XV edycji – Łukasz Fedorowicz. Prezentujemy jego profil.

 
 

Komplet komentarzy dostępny

01 Oct

Z małym poślizgiem prezentujemy Wam ostatnie komentarze do scenariuszy z XV edycji Quentina. Tym razem możecie przeczytać uwagi Artura Ganszyńca i Tomasza Pudło. Znajdziecie je pod poszczególnymi scenariuszami.

Informacje o nowej edycji ogłosimy jeszcze w tym tygodniu. Podamy termin nadsyłania prac, nowe (minimalnie zmienione) reguły i oczywiście miejsce ogłoszenia wyników.

 
 

Przedostatnie komentarze

22 Sep

W przedostatnim rzucie padło na komentarze Dominiki “Blanche” Stępień i Mateusza Budziakowskiego. Zapraszamy do lektury. Już za tydzień opublikujemy ostatnie komentarze.

To jednak nie wszystko. Jeśli tylko nie staną nam na drodze prawa Murphy’ego, to już w przyszłym tygodniu podamy pierwsze szczegóły XVI edycji Quentina.

 
 

Trzecia partia komentarzy

16 Sep

Tym razem możecie się zapoznać z komentarzami, które przygotowali w czasie lektury tegorocznych prac Paweł “Gerard Heime” Jasiński i Michał Smoleń.

Jak zwykle, ich uwagi możecie czytać na stronach poszczególnych scenariuszy.